ADELSKALENDEREN

FITA

 

Lengde   Historisk Ute  Historisk Inne

Oppdatert 01.05.2011
 

Historisk bue 18/60/60 - 12/60/60jr.  FITA
Skutt ved godkjent NBF, eller Norsk Langbuelag stevne. 

Gradering for adelskalenderen: 

Fargene er de samme som i FITA blinken, og gir rett til å bære denne fargen 

 

500-600 Gult .Konger og Dronninger.

450-499  Rødt. Riddere og Ridderinner.

400-449  Blått. Væpnere og væpnerinner.

350-399 Svart. Bondeskyttere.

300-349 Hvitt. Noviser.

Under 299. Pilfangere (hentere)

 

Navn Klubb Klasse Poeng
Trond Kvitnes Moss BS Senior 522
Bjørnar Burdahl Gaular Pildragarlag Senior 519
Magne Aarberg Gaular Pildragarlag Senior 505
Knut Nergaard Drammen BS Senior 481
Jens Erik Johannesen Hamar BSK Senior 474
Harald Økern Lillestrøm Bueskyttere Senior 463
Øystein Larsen Strømmen og omegn bueskyttere Senior 461
Alexander Helberg Eiker Langbuelag Senior 458
Per Paulsen Oslo Bueskyttere Senior 458
Andreas Bull Hansen Fredrikstad bueskyttere Senior 458
Pierre Brassman Drammen Bueskyttere Senior 457
Ingar Abrahamsen Hvaler Bueskyttere Senior 457
Arne Aas Karlsen Drammen BS Senior 453
Harald Støen Norsk Langbuelag Senior 447
Irun Dahl Elverum Oslo Bueskyttere Damer 440
Jan Roger Jerpåsen Drammen BS Senior 440
Reidar Randen Oslo Bueskyttere Senior 438
Petter Hjelle Fredrikstad BS Senior 436
Nils Torske Sverresborg BS Senior 432
Oddbjørn Fritzøe Tønsberg TOB Senior 430
Robin Eriksen Viken Langbuelag Junior 429
Truls Erik Dahl Oslo Bueskyttere Senior 427
Kjell Martin Nyseter Eiker Langbuelag Senior 424
Oddvar Borgan   Senior 413
Stein H. Nielsen Hvaler Bueskyttere Senior 411
Ivar Rasch Drammen BS Senior 410
Martin Nordli Drammen BS Senior 409
Odd Mikkelsen Sverresborg BS Senior 408
Rune Nyhaug Karlsen Eiker Langbuelag Senior 408
Are Onstad Sverresborg BS Senior 406
Line B. Ridderström Tønsberg Baglerene Junior 399
Kristen Brennhaugen Laugen bueskyttere Senior 398
Wiggo Nordskag Kristiansand BS Senior 394
Asbjørn Nao Pedersen Halden Bueskytterklubb Senior 393
Per Onsrud Laugen BS Senior 390
Tor Kristian Hovelsrød Kristiansand BS Senior 389
Helge Nilsen Sverresborg BS Senior 385
Robin Eriksen Viken Langbuelag Senior 385
Line B. Ridderström Tønsberg Baglerene Damer 384
Benjamin Bjerknes   Junior 380
Kristoffer Griffin Oslo Bueskyttere Senior 380
Jan Erik Lindseth Viken Langbuelag Senior 380
Anders Thygesen Eiker Langbuelag Senior 377
Ola Klåpbakken Laugen BS Senior 377
Ragnar Holte Hvaler Bueslyttere Senior 376
Rangnar Holte Hvaler Bueskyttere Senior 376
Lars "Lurtz" Hoen Kr. Sand BS Senior 373
Per Ellehammer Johansen Viken Langbuelag Senior 372
Rune Arnestad Drammen BS Senior 371
Per Øivind Nordby UBK Senior 369
Trond Houmb Hagerup Middelalderforeningen i Hedmark Senior 365
Vetle Rahd Matre Tønberg Baglerne Junior 364
Håkon Rødfjell Viken Langbuelag Senior 363
Jon Mihle Eiker Langbuelag Senior 362
Bjørn Otto Fjeldhaug Eiker langbuelag Senior 362
Dag Rune Andersen Surnadal Pildragarlag Senior 360
Espen Brune Kr.sand BS. Senior 359
Andreas Austrheim Norsk Langbuelag Junior 356
Marcel Leilienhof Vidar BS Senior 354
Roger Eilertsen Vidar BS Senior 353
Sondre Riise Midtun Norsk Langbuelag Senior 350
Geir Johansen Sverresborg BS Senior 347
Glenn Eriksen Drammen Bueskyttere Senior 346
Andrew Bennett Viken Langbuelag Senior 345
Thomas van Baal Eiker Langbuelag Senior 341
Olav Thygesen Eiker Langbuelag Junior 340
George Refseth Norsk Langbuelag Senior 339
Lars Søderholm Norsk Langbuelag Senior 338
Thomas Lindseth Viken Langbuelag Senior 333
Ronny Edvardsen Surnadal Pildragarlag Senior 331
Therese Paulsen Oslo Bueskyttere Damer 331
Gaute Lindstad Eiker Langbuelag Senior 331
Vickey Bjerkestrand Tønsberg TOB Senior 330
Håkon Grim Torstensen Sverresborg BS Junior 330
Eirik Diserud Laugen bueskyttere Senior 328
Håvard Eidheim Norsk Langbuelag Junior 326
Tobias Gutmann Norsk Languelag Senior 326
Sean Ryel Bennett Viken Langbuelag Junior 326
Bjørn Erik Frigaard Lillestrøm BS Senior 325
Ole Jørgen Holthe Hvaler Bueskyttere Junior 317
Håvard Fossen Viken Langbuelag Senior 315
Lutz Gerd Schmidt Halden Bueskytterklubb Senior 312
Bjørn Mathias Gundersen Viken Langbuelag Junior 311
Arne Moe Lysaker Sverresborg BS Junior 310
Christian Øygarden   Senior 309
Rolf Ove Røstad Sverresborg BS Senior 309
Vidar Rønningen Viken Langbuelag Senior 300
Norman Hasle Oslo Bueskyttere Junior 299
Jo Bertoli Stamsten Laugen bueskyttere Senior 298
Krister Engvold Kristiansand bueskyttere Senior 297
Cathinka Piene Green Norsk Langbuelag Senior 296
Are Berthil Fagerlund Eiker langbuelag Senior 295
Patrik Brassman Drammen bueskyttere Senior 292
Liv Lien Laugen BK Damer 290
Frode Gundersen Halden Bueskytterklubb Senior 290
Anders Svendsrud Oslo Bueskyttere Senior 290
Tone Gundhus Moss Bueskyttere Senior 284
Tom Erland Henriksen Norsk Langbuelag Senior 283
Tom Nitteberg Norsk Langbuelag Senior 282
Kristin Houmb Hagerup Middelalderforeningen i Hedmark Damer 280
Gunnar Ridderström Drammen BS Senior 280
Kim Erik Nielsen Hvaler BS Senior 274
Ingar Ekrehagen Drammen BS Senior 273
Ivar Malde Norsk Langbuelag Senior 272
Carina Mellquist Norsk Langbuelag Senior 272
Ellen Heidi Enger Abrahamsen Hvaler Bueskyttere Senior 269
Heidi Haugene Skade BS Senior 268
Joachim Taraldsen Levanger HSL Senior 265
Terje Fløberg Tønsberg Baglerene Senior 263
Pål Lien Laugen bueskyttere Senior 262
Tore Svepstad Norsk Langbuelag Senior 260
Frode B. Moen Norsk Langbuelag Senior 255
Marius Berntzen Vidar BS Senior 254
Stian Lindseth Viken Langbuelag Junior 252
John Erik Wettestad Norsk Langbuelag Senior 250
Mette Falstad Norsk Langbuelag Senior 248
Ragnar Ranøyen Sverresborg BS Senior 248
Gina Teksum Norsk Langbuelag Senior 247
Sigurd B Mehl Levanger HSL Senior 243
Joachim Arntsen Sverresborg BS Senior 241
Hans Torslett Sverresborg BS Senior 236
Sverre Jensen Viken Langbuelag Senior 234
Sunniva Martinsen Laugen BK Senior 234
Aud L. Berge Norsk Langbuelag Senior 233
Julie Ellehammer Næraa Viken Langbuelag Damer 230
Ole Ronny Johansen Laugen BK Senior 229
Steinar Schau Viken Langbuelag Senior 223
Karl Bjørn Gundersen Viken Langbuelag Senior 221
Dan Henry Bøhler Norsk Langbuelag Senior 220
Gaute Sylta Lindstad Sverresborg BS Senior 216
Elisabeth Østby Laugen bueskyttere Senior 211
Karina Rønningen Viken Langbuelag Junior 206
Tord Sørensen   Senior 205
Andreas Abrahamsen Hvaler Bueskyttere Junior 204
Andreas E. Abrahamsen Hvaler Bueskyttere Junior 203
Stian Green Norsk Langbuelag Senior 200
Inge Martin Åsen Sverresborg BS Senior 199
Martin Hardersen Viken Langbuelag Senior 196
Mike Mills Norsk Langbuelag Senior 194
Vibeke Hanvold Larsen Middelalderforeningen i Hedmark Damer 193
Dag Sunde   Senior 193
Jardar Fagerlund Eiker langbuelag Junior 193
Harald Nilsen Sverresborg BS Senior 178
Kasper Tonheim Norsk Langbuelag Åpen klasse 167
Emil Ellehammer Næraa Viken Langbuelag Senior 157
Josefine Ellehammer Næraa Viken Langbuelag Junior 157
Fredrik Hellum Norsk Langbuelag Junior 157
Daniel Taraldrud Norsk Langbuelag Senior 153
Tjærand Matre Tønsberg Baglerene Senior 152
Adriane Louise Rødfjell Viken Langbuelag Junior 150
Arild Bjerknes Kaupangr LB Senior 149
Martin Søgstad Viken Langbuelag Senior 132
Robin Gjølstad Hvaler Bueskyttere Junior 114
Thomas von Dommelen Trondheim HIL Senior 113
Svein Idar Johansen Viken Langbuelag Senior 110
Halvor Næraa Johansen Viken Langbuelag Senior 104
Finn Johnsen Sverresborg BS Senior 102
Bjørnar Rønningen Norsk Langbuelag Senior 100
Vidar Øvregaard Viken Langbuelag Senior 96
Sonia Sghaierova Tønsberg Baglerene Damer 95
Hege Søgstad Viken Langbuelag Senior 94
Christian André Rødfjell Viken Langbuelag Junior 85
Mélanie Freixedas Viken Langbuelag Senior 32
Anne Svendby Viken Langbuelag Damer 31

 

tilbake til www.langbue.no