tilbake til oppslagstaven


 

Resultater fra Historisk NM – Innendørs i Moss 2012:

Skyterunde: ”Historisk Trippel – runde”.

Dato: Lørdag 25.februar 2012.

Dommer/skyteleder: Ingar Abrahamsen.

 

Ø      Mini:

Nr.

                  Navn:

   Forening/gruppe/lag:

Poeng:

 

   1.

  Benjamin Bjerknes

   Gaular Pildragarlag

  117

   2.

  Fredrik Sandem Jensen

   

    88

   3.

  Magnus Eriksen

   Drammen

    84

   4.

  Tobias Enoksen

   Viken Langbuelag

    60

   5.

  Christian Rødfjell

   Viken Langbuelag

    46

   6.

  Oscar Haagensen Fløttum

  

    31

 

Ø      Junior:

Nr.

                 Navn:

    Forening/gruppe/lag:

Poeng:

 

   1.

  Brede Kvist

   Gaular Pildragarlag

  106

   2.

  Vetle Matre

   Tunsberg - baglerene

    85

   3.

  Karina Rønningen

   Viken Langbuelag

    79

   4.

  Adriane Rødfjell

   Viken Langbuelag

    76

 

Ø      Damer:

Nr.

                 Navn:

    Forening/gruppe/lag:

Poeng:

 

   1.

  Line Ridderstrøm

   Drammen Bueskyttere

  128

   2.

  Liv Lien

   Laugen Bueskytterklubb

  121

   3.

  Kristin Houmb Hagerup

   Laugen Bueskytterklubb

  111

   4.

  Vibeke H. Larsen

   MF i Hedemark

    96

   5.

  Gabriela Lorena Nass

   NL – Vest Agder

    70

   6.

  Turid Karlsen

   Viken Langbuelag

    66

   7.

  Anne Svendbye

   Viken Langbuelag

    41

 

Ø      Herrer:

Nr.

                 Navn:

    Forening/gruppe/lag:

Poeng:

 

   1.

  Magne Aarberg

   Gaular Pildragarlag

  155

   2.

  Bjørnar Burdahl

   Gaular Pildragarlag

  152

   3.

  Trond Kvitnes

   Moss Bueskyttere

  144

   4.

  Asbjørn Nao Pedersen

   Halden Bueskyttere

  139

   5.

  Håkon Rødfjell

   Viken Langbuelag

  136

   6.

  Roger Kvist

   Gaular Pildragarlag

  133*

   7.

  Kristen Brendhaugen

   Laugen Bueskytterklubb

  133

   8.

  Knut Neergaard

   Drammen Bueskyttere

  131

   9.

  Trond Kaare Houmb Hagerup

   Laugen Bueskytterklubb

  128

 10.

  Per Onsrud

   MF i Hedemark

  127

 11.

  Jan Erik Lindseth

   Viken Langbuelag

  124

 12.

  Frode Gundersen

   Halden Bueskyttere

  123*

 13.

  Per Johansen

  Viken Langbuelag

  123

 14.

  Vidar Rønningen

  Viken Langbuelag

  122

 15.

  Tom Erland Henriksen

  Sarpsborg Bueskyttere

  121

 16.

  Øyvind Raen

  Sverresborg Bueskyttere

  120

 17.

  Lars Hoen

  Kristiansand Bueskyttere

  119*

 18.

  Terje Floberg

  Tønsberg - baglerene

  119

 19.

  Ulf Hansen

  Moss Bueskyttere

  116

 20.

  Dag Sunde

  NL – Aust Agder

  114

 21.

  Anders Haug

  Grenland Bueskytterklubb

  111

 22.

  Tom Tillotson

  Tønsberg - baglerene

  107

 23.

  Thor Kristian Hovelsrød

  Kristiansand Bueskyttere

  106

 24.

  Glenn Eriksen

  Drammen Bueskyttere

  105

 25.

  Sverre Jensen

 

  104*

 26.

  Chuck Grove

 

  104

 27.

  Ivar Malde

  NL – Vest Agder

  103

 28.

  Per Håkon Enoksen

  Viken Langbuelag

    87

 29.

  Are Onstad

  NL - Telemark

    84

 30.

  Pål Lien

  Laugen Bueskytterklubb

    83

 31.

  Lars Søderholm

  NL - Buskerud

    82

 32.

  Tjærand Matre

  Tønsberg - baglerene

    81

 33.

  Bjørnar Rønningen

  Tønsberg - baglerene

    76

 

* i poengene betyr at skytteren går foran på flere 3-ere eller 2-ere ved lik poengsum.

Topp score som kan oppnås i denne skyterunden = 189 poeng.

 

 

De glade vinnerne Brede Kvist vant Juniorklasse, Magne Aarberg vant Herreklassen og Line Ridderstrøm vant Dameklassen

 

De glade deltakerne i Miniklassen. Magnus Eriksen, Fredrik Sandem Jensen, Oscar Haagensen Fløttum, Christian Eriksen, Benjamin Bjerknes og Tobias Enoksen.

 

Se flere bilder fra NM her


Tilbake til www.langbue.no