Resultater fra Ute NM på Maurenga Vikinggard 25/26 August 2012

Norgesmestere:

Plassering Nr.   Navn: Klubb/lag: Klasse: Historisk Runde Jaktstien Langhåldsskyting Sum
Vinner Senior 39  Jens Erik Johannessen Laugen BS Senior 26 19 24 69
2 plass Senior 3 Per Paulsen Laugen BK Senior 16 16 24 56
3 plass Senior 52 Bjørnar Burdahl Gaular PL Senior 26 12 17 55
                 
Vinner Damer 13 Marianne Lindau NL/Sogn&Fjord Damer 16 10 21 47
2 plass Damer 67 Solveig Brendhaugen Laugen BK Damer 11 16 11 38
3 plass Damer 62 Kristin Houmb Hagerup Laugen BK Damer 16 8 13 37
                 
Vinner Junior 25 Yannis Benjamin Bjerknes Gaular PL Junior 16 7 14 37
2 plass Junior 35  Brede Kvist Gaular PL Junior 14 7 5 26
3 plass Junior 70 Oda Søderholm NL Junior 13 5 8 26

Resultatlisten

Plassering Nr.   Navn: Klubb/lag: Klasse: Historisk Runde Jaktstien Langhålds
skyting
Sum
Vinner Damer 13 Marianne Lindau NL/Sogn&Fjord Damer 16 10 21 47
2 plass Damer 67 Solveig Brendhaugen Laugen BK Damer 11 16 11 38
3 plass Damer 62 Kristin Houmb Hagerup Laugen BK Damer 16 8 13 37
4 plass Damer 45 Elisabeth Østby MF Hedemark Damer 12 9 9 30
5 plass Damer 31  Vibeke H. Larsen       (GL) MF Hedemark Damer 10 9 9 28
6 plass Damer 65 Helen Haugen NL/Buskerud Damer 14 4 9 27
7 plass Damer 18 Inger Line Henriksen NL/Østfold Damer 10 4 6 20
8 plass Damer 51 Gabriela Nass NL/Agder Damer 5 3 4 12
9 plass Damer 58 Bente Aanjesen Nidaros Handbuelag Damer 4 1 6 11
Vinner Junior 25 Yannis Benjamin Bjerknes Gaular PL Junior 16 7 14 37
2 plass Junior 35  Brede Kvist Gaular PL Junior 14 7 5 26
3 plass Junior 70 Oda Søderholm Buskerud Junior 13 5 8 26
4 plass Junior 28 Emil Håkensen Hedemark Junior 1 0 1 2
Vinner Mini 26  Fredrik  Sandem- Jensen Viken LB Mini 27 16 16 59
2 plass Mini 37  Daniel Fjelldal NL/Agder Mini 21 16 14 51
3 plass Mini 77 Daniel Styrk Langhelle Viken LB Mini 18 15 17 50
4 plass Mini 61 Steinar Dahle Nidaros Handbuelag  Mini 19 8 18 45
5 plass Mini 72 Caspar Dahle Green Frilansene Mini 16 8 11 35
6 plass Mini 20 Magnus Eriksen Drammen Mini 16 9 8 33
7 plass Mini 43 Thorbjørn Nes Haugaland BK Mini 11 12 9 32
8 plass Mini 80 Simen Schau Viken LB Mini 13 5 9 27
10 plass Mini 47 Marius Aarberg Vikum Gaular PL Mini 10 10 6 26
9 plass Mini 29  Christian Rødfjell Viken LB Mini 8 8 10 26
11 plass Mini 74 Tobias Enoksen Viken LB Mini 10 6 5 21
12 plass Mini 30  Zacharias Pedersen Viken LB Mini 9 3 4 16
13 plass Mini 4 Ib Alexander Berge Johansen   Mini 3 2 4 9
15 plass Mini 53 Sivert Burdahl Gaular PL Mini 3 1 2 6
14 plass Mini 2 David Gutmann NL/Oppland Mini 5 0 1 6
Plassering Nr.   Navn: Klubb/lag: Klasse: Historisk Runde Jaktstien Langhåldsskyting Sum
Vinner Senior 39  Jens Erik Johannessen Laugen BS Senior 26 19 24 69
2 plass Senior 3 Per Paulsen Laugen BK Senior 16 16 24 56
3 plass Senior 52 Bjørnar Burdahl Gaular PL Senior 26 12 17 55
4 plass Senior 15 Anton Rasmus Kleppe MF Hedemark Senior 20 19 15 54
5 plass Senior 63 Trond K. Houmb Hagerup Laugen BK Senior 19 15 20 54
6 plass Senior 16 Per G. Johansen Viken LB Senior 17 17 19 53
7 plass Senior 34  Roger Kvist Gaular PL Senior 25 20 7 52
7 plass Senior 44 Trond Kvitnes Moss Bueskyttere Senior 19 17 16 52
9 plass Senior 46 Magne Aarberg Gaular PL Senior 25 11 14 50
10 plass Senior 66 Kristen Brendhaugen ( GL) Laugen BK Senior 21 14 14 49
11 plass Senior 54 Harald Sindre Berge Gaular PL Senior 21 16 9 46
12 plass Senior 75 Lars Hoen          ( GL) Kristiansand BS Senior 19 11 15 45
13 plass Senior 41 Jan Egil Nes Haugaland BK Senior 16 14 8 38
13 plass Senior 8 Asbjørn Nao Pedersen Halden BS Senior 16 13 9 38
13 plass Senior 14 Erlend Langhelle Sogn&Fjordane Senior 18 11 9 38
13 plass Senior 57 Nils Lystad Nidaros Handbuelag Senior 17 9 12 38
17 plass Senior 6 Per Onsrud MF Hedemark Senior 14 13 8 35
17 plass Senior 17 Tom Erland Henriksen Sarpsborg BS Senior 19 12 4 35
19 plass Senior 27  Håkon Rødfjell Viken LB Senior 15 6 13 34
20 plass Senior 33  Thor Kristian Hovelsrød Kristiansand BS Senior 14 9 10 33
20 plass Senior 19 Glenn Eriksen Drammen Senior 18 8 7 33
22 plass Senior 24 Chuck Grove   Senior 17 10 5 32
22 plass Senior 69 Lars Søderholm NL Buskerud Senior 14 7 11 32
24 plass Senior 22 Jan Erik Lindseth       (GL) Viken LB Senior 15 5 12 32
25 plass Senior 55 Anders Helstad Rogaland Senior 14 14 2 30
25 plass Senior 56 Dag Sunde NL/Agder Senior 15 7 8 30
27 plass Senior 76 Jørgen Langhelle   Senior 19 5 5 29
27 plass Senior 12 Bård Hestem   Senior 18 5 6 29
27 plass Senior 10 Lutz Gerd Schmidt Halden BS Senior 18 4 7 29
30 plass Senior 48 Tor Olav Kvist   Senior 12 11 4 27
30 plass Senior 21 Rickard Ritterberg   Senior 16 8 3 27
32 plass Senior 64 Peter Polakovic Molde BS Senior 12 12 2 26
32 plass Senior 73 Per H Enoksen Viken LB Senior 15 6 5 26
34 plass Senior 59 Sverre Jensen Nidaros Handbuelag Senior 9 11 5 25
34 plass Senior 11 Bjørnar Rønningen NL/Vestfold Senior 9 10 6 25
36 plass Senior 78 Daniel Taraldrud MF Hedemark Senior 9 6 9 24
36 plass Senior 5 Are Onstad           ( GL) NL/Telemark Senior 12 3 9 24
38 plass Senior 9 Ola Dimmen Nidaros Handbuelag Senior 13 7 3 23
39 plass Senior 68 Øystein Leivestad Førde BS Senior 12 6 3 21
39 plass Senior 71 Stian Green Frilansene Senior 12 4 5 21
41 plass Senior 60 Bjørn Dahle Nidaros Handbuelag Senior 12 5 3 20
41 plass Senior 50 Ivar Malde       (GL) NL/Agder Senior 13 4 3 20
43 plass Senior 79 Steinar Schau Viken LB Senior 14 2 3 19
44 plass Senior 1 Tobias Gutmann NL/Oppland Senior 15 2 1 18
45 plass Senior 42 Thomas Beck Haugaland BK Senior 7 6 2 15
46 plass Senior 49 Truls Simon S. Halbakken   Senior 5 5 3 13
47 plass Senior 36  Frode Fjelldal NL/Agder Senior 7 4 1 12
48 plass Senior 40  Tore Hjortland Haugaland BK Senior 9 1 1 11
49 plass Senior 32  Robin Eriksen Viken LB Senior 0 4 6 10
49 plass Senior 23 Magnus Rolstad Jordal Kristiansand BS Senior 7 3 0 10

ANDRE VINNERE:

Historisk Runde

Nr.   Navn: Klubb/lag: Klasse: Historisk Runde Sum  
62 Kristin Houmb Hagerup Laugen BK Damer 16 16 1 plass
13 Marianne Lindau NL/Sogn&Fjord Damer 16 16 2 plass
65 Helen Haugen NL/Buskerud Damer 14 14 3 plass
45 Elisabeth Østby MF Hedemark Damer 12 12 4 plass
67 Solveig Brendhaugen Laugen BK Damer 11 11 5 plass
31  Vibeke H. Larsen       (GL) MF Hedemark Damer 10 10 6 plass
18 Inger Line Henriksen NL/Østfold Damer 10 10 6 plass
51 Gabriela Nass NL/Agder Damer 5 5 8 plass
58 Bente Aanjesen Nidaros Handbuelag Damer 4 4 9 plass
35  Brede Kvist Gaular PL Junior 14 14 1 plass
25 Yannis Benjamin Bjerknes Gaular PL Junior 16 16 2 plass
70 Oda Søderholm Buskerud Junior 13 13 3 plass
28 Emil Håkensen Hedemark Junior 1 1 4 plass
37  Daniel Fjelldal NL/Agder Mini 21 21 1 plass
26  Fredrik  Sandem- Jensen Viken LB Mini 27 27 2 plass
61 Steinar Dahle Nidaros Handbuelag  Mini 19 19 3 plass
77 Daniel Styrk Langhelle Viken LB Mini 18 18 4 plass
72 Caspar Dahle Green Frilansene Mini 16 16 5 plass
20 Magnus Eriksen Drammen Mini 16 16 5 plass
80 Simen Schau Viken LB Mini 13 13 7 plass
43 Thorbjørn Nes Haugaland BK Mini 11 11 8 plass
47 Marius Aarberg Vikum Gaular PL Mini 10 10 9 plass
74 Tobias Enoksen Viken LB Mini 10 10 9 plass
30  Zacharias Pedersen Viken LB Mini 9 9 11 plass
29  Christian Rødfjell Viken LB Mini 8 8 12 plass
2 David Gutmann NL/Oppland Mini 5 5 13 plass
4 Ib Alexander Berge Johansen   Mini 3 3 14 plass
53 Sivert Burdahl Gaular PL Mini 3 3 14 plass
52 Bjørnar Burdahl Gaular PL Senior 26 26 1 plass
39  Jens Erik Johannessen Laugen BS Senior 26 26 2 plass
34  Roger Kvist Gaular PL Senior 25 25 3 plass
46 Magne Aarberg Gaular PL Senior 25 25 3 plass
66 Kristen Brendhaugen ( GL) Laugen BK Senior 21 21 5 plass
54 Harald Sindre Berge Gaular PL Senior 21 21 6 plass
15 Anton Rasmus Kleppe MF Hedemark Senior 20 20 7 plass
63 Trond K. Houmb Hagerup Laugen BK Senior 19 19 8 plass
44 Trond Kvitnes Moss Bueskyttere Senior 19 19 8 plass
75 Lars Hoen          ( GL) Kristiansand BS Senior 19 19 8 plass
17 Tom Erland Henriksen Sarpsborg BS Senior 19 19 8 plass
76 Jørgen Langhelle   Senior 19 19 8 plass
14 Erlend Langhelle Sogn&Fjordane Senior 18 18 13 plass
19 Glenn Eriksen Drammen Senior 18 18 13 plass
12 Bård Hestem   Senior 18 18 13 plass
10 Lutz Gerd Schmidt Halden BS Senior 18 18 13 plass
16 Per G. Johansen Viken LB Senior 17 17 17 plass
57 Nils Lystad Nidaros Handbuelag Senior 17 17 17 plass
24 Chuck Grove   Senior 17 17 17 plass
3 Per Paulsen Laugen BK Senior 16 16 20 plass
41 Jan Egil Nes Haugaland BK Senior 16 16 20 plass
8 Asbjørn Nao Pedersen Halden BS Senior 16 16 20 plass
21 Rickard Ritterberg   Senior 16 16 20 plass
27  Håkon Rødfjell Viken LB Senior 15 15 24 plass
22 Jan Erik Lindseth       (GL) Viken LB Senior 15 15 24 plass
56 Dag Sunde NL/Agder Senior 15 15 24 plass
73 Per H Enoksen Viken LB Senior 15 15 24 plass
1 Tobias Gutmann NL/Oppland Senior 15 15 24 plass
6 Per Onsrud MF Hedemark Senior 14 14 29 plass
33  Thor Kristian Hovelsrød Kristiansand BS Senior 14 14 29 plass
69 Lars Søderholm NL Buskerud Senior 14 14 29 plass
55 Anders Helstad Rogaland Senior 14 14 29 plass
79 Steinar Schau Viken LB Senior 14 14 29 plass
9 Ola Dimmen Nidaros Handbuelag Senior 13 13 34 plass
50 Ivar Malde       (GL) NL/Agder Senior 13 13 34 plass
48 Tor Olav Kvist   Senior 12 12 36 plass
64 Peter Polakovic Molde BS Senior 12 12 36 plass
5 Are Onstad           ( GL) NL/Telemark Senior 12 12 36 plass
68 Øystein Leivestad Førde BS Senior 12 12 36 plass
71 Stian Green Frilansene Senior 12 12 36 plass
60 Bjørn Dahle Nidaros Handbuelag Senior 12 12 36 plass
59 Sverre Jensen Nidaros Handbuelag Senior 9 9 42 plass
11 Bjørnar Rønningen NL/Vestfold Senior 9 9 42 plass
78 Daniel Taraldrud MF Hedemark Senior 9 9 42 plass
40  Tore Hjortland Haugaland BK Senior 9 9 42 plass
42 Thomas Beck Haugaland BK Senior 7 7 46 plass
36  Frode Fjelldal NL/Agder Senior 7 7 46 plass
23 Magnus Rolstad Jordal Kristiansand BS Senior 7 7 46 plass
49 Truls Simon S. Halbakken   Senior 5 5 49 plass
32  Robin Eriksen Viken LB Senior 0 0 50 plass

Jaktstien

Nr.   Navn: Klubb/lag: Klasse: Jaktstien Sum  
67 Solveig Brendhaugen Laugen BK Damer 16 16 1 plass
13 Marianne Lindau NL/Sogn&Fjord Damer 10 10 2 plass
45 Elisabeth Østby MF Hedemark Damer 9 9 3 plass
31  Vibeke H. Larsen       (GL) MF Hedemark Damer 9 9 4 plass
62 Kristin Houmb Hagerup Laugen BK Damer 8 8 5 plass
65 Helen Haugen NL/Buskerud Damer 4 4 6 plass
18 Inger Line Henriksen NL/Østfold Damer 4 4 6 plass
51 Gabriela Nass NL/Agder Damer 3 3 8 plass
58 Bente Aanjesen Nidaros Handbuelag Damer 1 1 9 plass
35  Brede Kvist Gaular PL Junior 7 7 1 plass
25 Yannis Benjamin Bjerknes Gaular PL Junior 7 7 2 plass
70 Oda Søderholm Buskerud Junior 5 5 3 plass
28 Emil Håkensen Hedemark Junior 0 0 4 plass
37  Daniel Fjelldal NL/Agder Mini 16 16 1 plass
26  Fredrik  Sandem- Jensen Viken LB Mini 16 16 2 plass
77 Daniel Styrk Langhelle Viken LB Mini 15 15 3 plass
43 Thorbjørn Nes Haugaland BK Mini 12 12 4 plass
47 Marius Aarberg Vikum Gaular PL Mini 10 10 5 plass
20 Magnus Eriksen Drammen Mini 9 9 6 plass
61 Steinar Dahle Nidaros Handbuelag  Mini 8 8 7 plass
72 Caspar Dahle Green Frilansene Mini 8 8 7 plass
29  Christian Rødfjell Viken LB Mini 8 8 7 plass
74 Tobias Enoksen Viken LB Mini 6 6 10 plass
80 Simen Schau Viken LB Mini 5 5 11 plass
30  Zacharias Pedersen Viken LB Mini 3 3 12 plass
4 Ib Alexander Berge Johansen   Mini 2 2 13 plass
53 Sivert Burdahl Gaular PL Mini 1 1 14 plass
2 David Gutmann NL/Oppland Mini 0 0 15 plass
34  Roger Kvist Gaular PL Senior 20 20 1 plass
39  Jens Erik Johannessen Laugen BS Senior 19 19 2 plass
15 Anton Rasmus Kleppe MF Hedemark Senior 19 19 2 plass
44 Trond Kvitnes Moss Bueskyttere Senior 17 17 4 plass
16 Per G. Johansen Viken LB Senior 17 17 4 plass
54 Harald Sindre Berge Gaular PL Senior 16 16 6 plass
3 Per Paulsen Laugen BK Senior 16 16 6 plass
63 Trond K. Houmb Hagerup Laugen BK Senior 15 15 8 plass
66 Kristen Brendhaugen ( GL) Laugen BK Senior 14 14 9 plass
41 Jan Egil Nes Haugaland BK Senior 14 14 9 plass
55 Anders Helstad Rogaland Senior 14 14 9 plass
8 Asbjørn Nao Pedersen Halden BS Senior 13 13 12 plass
6 Per Onsrud MF Hedemark Senior 13 13 12 plass
52 Bjørnar Burdahl Gaular PL Senior 12 12 14 plass
17 Tom Erland Henriksen Sarpsborg BS Senior 12 12 14 plass
64 Peter Polakovic Molde BS Senior 12 12 14 plass
46 Magne Aarberg Gaular PL Senior 11 11 17 plass
75 Lars Hoen          ( GL) Kristiansand BS Senior 11 11 17 plass
14 Erlend Langhelle Sogn&Fjordane Senior 11 11 17 plass
48 Tor Olav Kvist   Senior 11 11 17 plass
59 Sverre Jensen Nidaros Handbuelag Senior 11 11 17 plass
24 Chuck Grove   Senior 10 10 22 plass
11 Bjørnar Rønningen NL/Vestfold Senior 10 10 22 plass
57 Nils Lystad Nidaros Handbuelag Senior 9 9 24 plass
33  Thor Kristian Hovelsrød Kristiansand BS Senior 9 9 24 plass
19 Glenn Eriksen Drammen Senior 8 8 26 plass
21 Rickard Ritterberg   Senior 8 8 26 plass
56 Dag Sunde NL/Agder Senior 7 7 28 plass
69 Lars Søderholm NL Buskerud Senior 7 7 28 plass
9 Ola Dimmen Nidaros Handbuelag Senior 7 7 28 plass
27  Håkon Rødfjell Viken LB Senior 6 6 31 plass
73 Per H Enoksen Viken LB Senior 6 6 31 plass
68 Øystein Leivestad Førde BS Senior 6 6 31 plass
78 Daniel Taraldrud MF Hedemark Senior 6 6 31 plass
42 Thomas Beck Haugaland BK Senior 6 6 31 plass
76 Jørgen Langhelle   Senior 5 5 36 plass
12 Bård Hestem   Senior 5 5 36 plass
22 Jan Erik Lindseth       (GL) Viken LB Senior 5 5 36 plass
60 Bjørn Dahle Nidaros Handbuelag Senior 5 5 36 plass
49 Truls Simon S. Halbakken   Senior 5 5 36 plass
10 Lutz Gerd Schmidt Halden BS Senior 4 4 41 plass
50 Ivar Malde       (GL) NL/Agder Senior 4 4 41 plass
71 Stian Green Frilansene Senior 4 4 41 plass
36  Frode Fjelldal NL/Agder Senior 4 4 41 plass
32  Robin Eriksen Viken LB Senior 4 4 41 plass
5 Are Onstad           ( GL) NL/Telemark Senior 3 3 46 plass
23 Magnus Rolstad Jordal Kristiansand BS Senior 3 3 46 plass
1 Tobias Gutmann NL/Oppland Senior 2 2 48 plass
79 Steinar Schau Viken LB Senior 2 2 48 plass
40  Tore Hjortland Haugaland BK Senior 1 1 50 plass

Langhold

Nr.   Navn: Klubb/lag: Klasse: Langhold Sum  
62 Kristin Houmb Hagerup Laugen BK Damer 13 13 1 plass
13 Marianne Lindau NL/Sogn&Fjord Damer 21 21 2 plass
67 Solveig Brendhaugen Laugen BK Damer 11 11 3 plass
45 Elisabeth Østby MF Hedemark Damer 9 9 4 plass
31  Vibeke H. Larsen       (GL) MF Hedemark Damer 9 9 4 plass
65 Helen Haugen NL/Buskerud Damer 9 9 4 plass
18 Inger Line Henriksen NL/Østfold Damer 6 6 7 plass
58 Bente Aanjesen Nidaros Handbuelag Damer 6 6 7 plass
51 Gabriela Nass NL/Agder Damer 4 4 9 plass
70 Oda Søderholm Buskerud Junior 8 8 1 plass
25 Yannis Benjamin Bjerknes Gaular PL Junior 14 14 2 plass
35  Brede Kvist Gaular PL Junior 5 5 3 plass
28 Emil Håkensen Hedemark Junior 1 1 4 plass
61 Steinar Dahle Nidaros Handbuelag  Mini 18 18 1 plass
77 Daniel Styrk Langhelle Viken LB Mini 17 17 2 plass
26  Fredrik  Sandem- Jensen Viken LB Mini 16 16 3 plass
37  Daniel Fjelldal NL/Agder Mini 14 14 4 plass
72 Caspar Dahle Green Frilansene Mini 11 11 5 plass
29  Christian Rødfjell Viken LB Mini 10 10 6 plass
43 Thorbjørn Nes Haugaland BK Mini 9 9 7 plass
80 Simen Schau Viken LB Mini 9 9 7 plass
20 Magnus Eriksen Drammen Mini 8 8 9 plass
47 Marius Aarberg Vikum Gaular PL Mini 6 6 10 plass
74 Tobias Enoksen Viken LB Mini 5 5 11 plass
30  Zacharias Pedersen Viken LB Mini 4 4 12 plass
4 Ib Alexander Berge Johansen   Mini 4 4 12 plass
53 Sivert Burdahl Gaular PL Mini 2 2 14 plass
2 David Gutmann NL/Oppland Mini 1 1 15 plass
3 Per Paulsen Laugen BK Senior 24 24 1 plass
39  Jens Erik Johannessen Laugen BS Senior 24 24 2 plass
63 Trond K. Houmb Hagerup Laugen BK Senior 20 20 3 plass
16 Per G. Johansen Viken LB Senior 19 19 4 plass
52 Bjørnar Burdahl Gaular PL Senior 17 17 5 plass
44 Trond Kvitnes Moss Bueskyttere Senior 16 16 6 plass
15 Anton Rasmus Kleppe MF Hedemark Senior 15 15 7 plass
75 Lars Hoen          ( GL) Kristiansand BS Senior 15 15 7 plass
66 Kristen Brendhaugen ( GL) Laugen BK Senior 14 14 9 plass
46 Magne Aarberg Gaular PL Senior 14 14 9 plass
27 Håkon Rødfjell Viken LB Senior 13 13 11 plass
57 Nils Lystad Nidaros Handbuelag Senior 12 12 12 plass
22 Jan Erik Lindseth       (GL) Viken LB Senior 12 12 12 plass
69 Lars Søderholm NL Buskerud Senior 11 11 14 plass
33 Thor Kristian Hovelsrød Kristiansand BS Senior 10 10 15 plass
54 Harald Sindre Berge Gaular PL Senior 9 9 16 plass
8 Asbjørn Nao Pedersen Halden BS Senior 9 9 16 plass
14 Erlend Langhelle Sogn&Fjordane Senior 9 9 16 plass
78 Daniel Taraldrud MF Hedemark Senior 9 9 16 plass
5 Are Onstad           ( GL) NL/Telemark Senior 9 9 16 plass
41 Jan Egil Nes Haugaland BK Senior 8 8 21 plass
6 Per Onsrud MF Hedemark Senior 8 8 21 plass
56 Dag Sunde NL/Agder Senior 8 8 21 plass
34  Roger Kvist Gaular PL Senior 7 7 24 plass
19 Glenn Eriksen Drammen Senior 7 7 24 plass
10 Lutz Gerd Schmidt Halden BS Senior 7 7 24 plass
11 Bjørnar Rønningen NL/Vestfold Senior 6 6 27 plass
12 Bård Hestem   Senior 6 6 27 plass
32  Robin Eriksen Viken LB Senior 6 6 27 plass
59 Sverre Jensen Nidaros Handbuelag Senior 5 5 30 plass
24 Chuck Grove   Senior 5 5 30 plass
73 Per H Enoksen Viken LB Senior 5 5 30 plass
76 Jørgen Langhelle   Senior 5 5 30 plass
71 Stian Green Frilansene Senior 5 5 30 plass
17 Tom Erland Henriksen Sarpsborg BS Senior 4 4 35 plass
48 Tor Olav Kvist   Senior 4 4 35 plass
21 Rickard Ritterberg   Senior 3 3 37 plass
9 Ola Dimmen Nidaros Handbuelag Senior 3 3 37 plass
68 Øystein Leivestad Førde BS Senior 3 3 37 plass
60 Bjørn Dahle Nidaros Handbuelag Senior 3 3 37 plass
49 Truls Simon S. Halbakken   Senior 3 3 37 plass
50 Ivar Malde       (GL) NL/Agder Senior 3 3 37 plass
79 Steinar Schau Viken LB Senior 3 3 37 plass
55 Anders Helstad Rogaland Senior 2 2 44 plass
64 Peter Polakovic Molde BS Senior 2 2 44 plass
42 Thomas Beck Haugaland BK Senior 2 2 44 plass
36  Frode Fjelldal NL/Agder Senior 1 1 47 plass
1 Tobias Gutmann NL/Oppland Senior 1 1 47 plass
40  Tore Hjortland Haugaland BK Senior 1 1 47 plass
23 Magnus Rolstad Jordal Kristiansand BS Senior 0 0 50 plass

Artilleri

Nr.   Navn: Klubb/lag: Klasse: Poengsum
67 Solveig Brendhaugen Laugen BK Damer 15
31  Vibeke H. Larsen       (GL) MF Hedemark Damer 13
13 Marianne Lindau NL/Sogn&Fjord Damer 10
65 Helen Haugen NL/Buskerud Damer 3
25 Yannis Benjamin Bjerknes Gaular PL Junior 3
72 Caspar Dahle Green Frilansene Mini 23
77 Daniel Styrk Langhelle Viken LB Mini 20
29  Christian Rødfjell Viken LB Mini 17
74 Tobias Enoksen Viken LB Mini 15
26  Fredrik  Sandem- Jensen Viken LB Mini 10
30  Zacharias Pedersen Viken LB Mini 6
43 Thorbjørn Nes Haugaland BK Mini 6
4 Ib Alexander Berge Johansen   Mini 3
8 Asbjørn Nao Pedersen Halden BS Senior 25
16 Per E. Johansen Viken LB Senior 25
41 Jan Egil Nes Haugaland BK Senior 15
75 Lars Hoen          ( GL) Kristiansand BS Senior 13
78 Daniel Taraldrud MF Hedemark Senior 13
44 Trond Kvitnes Moss Bueskyttere Senior 12
46 Magne Aarberg Gaular PL Senior 12
17 Tom Erland Henriksen Sarpsborg BS Senior 10
5 Are Onstad           ( GL) NL/Telemark Senior 9
23 Magnus Rolstad Jordal Kristiansand BS Senior 7
55 Anders Helstad Rogaland Senior 7
68 Øystein Leivestad Førde BS Senior 7
76 Jørgen Langhelle Viken LB Senior 6
1 Tobias Gutmann NL/Oppland Senior 3
19 Glenn Eriksen Drammen Senior 3
22 Jan Erik Lindseth       (GL) Viken LB Senior 3
27 Håkon Rødfjell Viken LB Senior 3
48 Tor Olav Kvist   Senior 3
73 Per H Enoksen Viken LB Senior 3

Lengde med flightpil

Nr.   Navn: Klubb/lag: Klasse: L Flight
67 Solveig Brendhaugen Laugen BK Damer 210
51 Gabriela Nass NL/Agder Damer 160,5
65 Helen Haugen NL/Buskerud Damer 159
13 Marianne Lindau NL/Sogn&Fjord Damer 147,5
31  Vibeke H. Larsen       (GL) MF Hedemark Damer 115
18 Inger Line Henriksen NL/Østfold Damer 100
25 Yannis Benjamin Bjerknes Gaular PL Junior 260
35  Brede Kvist Gaular PL Junior 210
28 Emil Håkensen Hedemark Junior 126,5
70 Oda Søderholm Buskerud Junior 124,5
4 Ib Alexander Berge Johansen   Mini 179,5
74 Tobias Enoksen Viken LB Mini 131
37  Daniel Fjelldal NL/Agder Mini 130,5
29  Christian Rødfjell Viken LB Mini 119
26  Fredrik  Sandem- Jensen Viken LB Mini 108
43 Thorbjørn Nes Haugaland BK Mini 98,5
47 Marius Aarberg Vikum Gaular PL Mini 95,5
72 Caspar Dahle Green Frilansene Mini 90
81 Aili Taraldrud MF Hamar Mini 89,5
20 Magnus Eriksen Drammen Mini 84,5
2 David Gutmann NL/Oppland Mini 82,5
30  Zacharias Pedersen Viken LB Mini 59
Nr.   Navn: Klubb/lag: Klasse: L Flight
52 Bjørnar Burdahl Gaular PL Senior 293
46 Magne Aarberg Gaular PL Senior 273
78 Daniel Taraldrud MF Hedemark Senior 268
50 Ivar Malde       (GL) NL/Agder Senior 260
66 Kristen Brendhaugen ( GL) Laugen BK Senior 249
54 Harald Sindre Berge Gaular PL Senior 242
8 Asbjørn Nao Pedersen Halden BS Senior 213
11 Bjørnar Rønningen NL/Vestfold Senior 207
48 Tor Olav Kvist   Senior 193,5
69 Lars Søderholm NL Buskerud Senior 193
44 Trond Kvitnes Moss Bueskyttere Senior 185,5
16 Per E. Johansen Viken LB Senior 179,5
27 Håkon Rødfjell Viken LB Senior 176,5
33 Thor Kristian Hovelsrød Kristiansand BS Senior 176,5
75 Lars Hoen          ( GL) Kristiansand BS Senior 174
10 Lutz Gerd Schmidt Halden BS Senior 166
1 Tobias Gutmann NL/Oppland Senior 162,5
22 Jan Erik Lindseth       (GL) Viken LB Senior 162,5
41 Jan Egil Nes Haugaland BK Senior 158
73 Per H Enoksen Viken LB Senior 158
36  Frode Fjelldal NL/Agder Senior 154
19 Glenn Eriksen Drammen Senior 150
59 Sverre Jensen Nidaros Handbuelag Senior 143,5
55 Anders Helstad Rogaland Senior 138
23 Magnus Rolstad Jordal Kristiansand BS Senior 137
14 Erlend Langhelle Sogn&Fjordane Senior 134
40  Tore Hjortland Haugaland BK Senior 130,5
71 Stian Green Frilansene Senior 130,5
21 Rickard Ritterberg   Senior 121,5
24 Chuck Grove   Senior 121,5
17 Tom Erland Henriksen Sarpsborg BS Senior 115,5
64 Peter Polakovic Molde BS Senior 106
12 Bård Hestem   Senior 102,5
68 Øystein Leivestad Førde BS Senior 96,5
42 Thomas Beck Haugaland BK Senior 95,5
5 Are Onstad           ( GL) NL/Telemark Senior  

Lengde med standard pil

Nr.   Navn: Klubb/lag: Klasse: L standard
78 Daniel Taraldrud MF Hedemark Senior 222
46 Magne Aarberg Gaular PL Senior 203
52 Bjørnar Burdahl Gaular PL Senior 180
5 Are Onstad           ( GL) NL/Telemark Senior 176,5
75 Lars Hoen          ( GL) Kristiansand BS Senior 121,5
71 Stian Green Frilansene Senior 114

 

 

 

 

tilbake til www.langbue.no